2013 m. gruodis. Varžybos žiemą – be sniego!

2013 m. gruodis. Varžybos žiemą – be sniego!Pirmasis žiemos mėnuo šiemet pagailėjo sniego, todėl žiemos sporto šakų mėgėjai, slidininkai ir sniegbridininkai pakeitė varžybas ant sniego lengvosios atletikos bėgimo varžybomis.

2013 m. gruodžio 18 dieną, Utenoje, naujai rekonstruotame „Utenio" stadione buvo surengtos Lietuvos specialiosios olimpiados žiemos sporto šventė, finansuojama Neįgaliųjų reikalų departamento programų lėšomis.

Žiemos sporto šventės lengvosios atletikos varžybos, kuriose rungtyniavo SO sportininkai iš Kauno, Kazlų Rūdos, Radviliškio rajono Šeduvos ir varžybų šeimininkai - Utenos specialiosios mokyklos - daugiafunkcio centro sportininkai, bei atletai iš Ignalinos, Molėtų, Anykščių rajonų, kurie priklauso Utenos neįgaliųjų sporto klubui.
Atskirose amžiaus grupėse 400, 800, 1200 m. distancijose ir estafetėse 4x400 m. nugalėtojais tapo: Deimantė Grakauskaitė iš Šeduvos, Rimvydas Kriauzlys iš Kazlų Rūdos, Iveta Malinauskaitė iš Kazlų Rūdos, Paulius Butautas iš Šeduvos, Edgaras Minsofinas iš Kazlų Rūdos, Sandra Kvederavičiūtė iš Kazlų Rūdos, Povilas Bartoševičius iš Kazlų Rūdos, Rūta Tuskenytė iš Utenos, Raimondas Vaicekauskas iš Šeduvos, Aurimas Jasiulionis iš Utenos, Simona Geležiūnaitė iš Kauno, Erik Garbul iš Utenos, Jonas Urbanovičius iš Utenos.
Mišrių estafečių 4x400 m. rungtyje dalyvavo net 9 komandos. 1 vietą iškovojo Utenos pirmoji komanda, 2 vietą - Kazlų Rūdos pirmoji komanda, 3 vietą – Šeduvos antroji komanda.
Varžybų organizatoriai dėkoja už pagalbą organizuojant sporto renginį  Utenos daugiafunkcio sporto centro, Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro ir Utenos „Utenio" stadiono  darbuotojams.