Vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ grupių „Pelėdžiukai“ ir „Žvirbliukai“ išvyka į „Čili pica“

2013 m. lapkričio 20 socialinę pedagogiką studijuojanti ir dirbanti studentė Justina Bardovskytė mūsų darželinukams parodė filmuką apie picų gaminimą, kuris vaikams labai patiko. Labai įdomu buvo sužinoti ir pamatyti, kaip ant stalo atsiranda skani pica.

Lapkričio 25 dieną grupių „Pelėdžiukai" ir „Žvirbliukai" vaikučiai iškeliavo į „Čili pica" esančią Aušros gatvėje. Dėkojame picerijos direktorei už pakvietimą mūsų darželio vaikams apsilankyti restorane „Čili pica". Vaikai tinkamai pasiruošė ekskursijai: apsirengė apsiaustus, užsirišo skareles, nusiplovė rankas ir sukaupė dėmesį. Visi galėjo pačiupinėti tešlą, iš kurios išėjo blynas ir ant jo uždėti sūrio, dešros, vaisių. Kaip skanu buvo ragauti pačių pagamintos picos.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis" informacija