2013 m. spalio 4 d. LR Prezidentūroje ir LR Vyriausybėje pagerbti geriausi šalies sportininkai ir jų treneriai

sniegbridininkai iš Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centroLR Prezidentūroje ir LR Vyriausybėje Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse 2013 m. spalio 4 d. buvo apdovanoti geriausi šalies sportininkai ir jų treneriai. Šiais metais svarbiausiuose Europos, Pasaulio čempionatuose bei kurčiųjų ir X-osiose Pasaulio Specialiosios Olimpiados žiemos žaidynėse laimėję visų spalvų medalius, apdovanoti ir Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro sportininkai ir jų treneris Zenonas Misiūnas.
LR Prezidentės Dalia Grybauskaitės padėkos raštais, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos padėkos raštais ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės medaliais „Už sporto pergales" buvo apdovanoti slidininkai ir sniegbridininkai iš Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro: Rūta Tuskenytė, Aurimas Jasiulionis, Erikas Garbul, Robertas Ivanauskas, Lina Šumskytė, Kristina Martinonytė ir jų treneris Zenonas Misiūnas.Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro slidininkų komanda
LR Prezidentė D.Grybauskaitė valstybės apdovanojimą ordino „Už nuopelnus Lietuvai" medalį įteikė treneriui, Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro direktoriui Zenonui Misiūnui.