2013 m. gegužės 17 d. Po rekonstrukcijos atidarytas Dauniškio gimnazijos stadionas

2013 05 17 Renginio akimirkaVioleta Develienė
2013 m. gegužės 17 d. Utenos Dauniškio gimnazijos stadione įvyko atidarymo ceremonija. Šventėje dalyvavo Utenos rajono savivaldybės vadovai, Utenos rajono savivaldybės tarybos nariai, Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų vadovai bei kiti garbūs svečiai.
Renginio akimirkos fotografijose >>>

Visa mokyklos bendruomenė džiaugėsi, kad prie mokyklos įrengtas modernus stadionas su dirbtine danga, kur galima žaisti krepšinį, tinklinį, futbolą, rankinį. Atidarymo eigoje Utenos Dauniškio gimnazijos direktorius Donatas Juodelė, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas ir  AB „Utenos melioracija" generalinis direktorius Liuonius Purvinis  perkirpo simbolinę juosta. Gimnazijos meno kolektyvai ir sportininkai surengė pasveikinimo programą. Stadiono atidarymo proga gimnazijos vadovai dėkojo visiems prisidėjusiems prie stadiono renovavimo, už rūpinimąsi Lietuvos ateitimi – jaunąja karta.
„Tariame nuoširdų AČIŪ Jums už darbą, už paramą, už rūpinimąsi mumis- jaunąja karta. Labai džiaugiamės, kad turime naują, puikiai įrengtą, stadioną. Tai bus mūsų lankomiausia ir mylimiausia sportui ir žaidimams skirta vieta. Pasižadame jį saugoti ir visada noriai sportuoti" - kalbėjo Utenos Dauniškio gmnazijos mokinių tarybos pirmininkė Samanta Veršelytė. Visos mokyklos bendruomenės vardu mokinių atstovė padėkojo tiems, kurių proto ir rankų darbo dėka gimnazija turi gražų stadioną. Mokinių ir miesto gyventojų gyvenimas taps prasmingesnis, o stadionas taps mokinių raidos ir savirealizacijos vieta.