Padėkos už dalyvavimą „Maisto banko" akcijoje Aukštakalnio progimnazijos mokiniams

Utenos krašto žmonių su negalia sąjungos pirmininkė Nijolė Gaivenienė atsiuntė padėką Aukštakalnio progimnazijos direktoriui Arvydui Šilinskui už bendradarbiavimą rengiant pavasarinę „Maisto banko" akciją prekybos centre „Maxima XX" bei savanorystės skatinimą. Akcijoje dalyvavo šie progimnazijos mokiniai: Beata Kučinskaitė, Karolina Valaitytė, Augustina Kraujalytė, Greta Deniušytė, Raminta Kačanaitė, Dovilė Labakojytė, Ieva Kiliūtė, Ieva Jakštonytė, Greta Titenytė, Steponas Banys, Simona Alejūnaitė, Greta Rastenytė. Mokinius šioje veikloje paskatino dalyvauti mokytoja Janina Kraujūnienė. Akcijos metu žmonės paaukojo 675 vnt. įvairių maisto produktų, svėrusių 311,761 kg. Ačiū šauniesiems savanoriams už parodytą pilietiškumą padedant žmonėms su negalia.