2013 m. balandžio 25 d. Rajoninės dailės varžytuvės

2013 m. balandžio 25 dieną Vyturių progimnazijos mokytojos Aldona Belopetravičienė ir Rita Malinauskaitė pakvietė miesto mokyklų pradinukus išbandyti savo žinias ir praktinius įgūdžius dailės srityje. Renginyje dalyvavo mokyklos „Varpelis" (mokytoja Kristina Tamašauskienė), Rapolo Šaltenio progimnazijos (mokytoja Diana Kraujalienė), „Žiburio" pradinės mokyklos (mokytoja Daiva Miškinienė) ir Vyturių progimnazijos (mokytojos Rima Raudonienė ir Angelė Marcinkevičienė) trečių-ketvirtų klasių mokinių komandos. Mokiniai atsakinėjo į klausimus, sprendė kryžiažodžius, rinko dėliones, piešė užrištomis akimis ir visi kartu kūrė piešinius tema „Dovana mamytei". Šie darbeliai papuošė mokyklos koridorių. Šventę pagyvino mūsų progimnazijos pirmokėlių ir ketvirtokų atliekamos linksmos dainelės (mokytojos Aldona Guobužienė ir Almantė Šimonėlienė). Komisija, stebėjusi varžytuves, apdovanojo komandas padėkos raštais ir dovanėlėmis už išradingumą, kūrybiškumą, sumanumą, spalvingumą ir draugiškumą.

Dailes_varzytuves_2013
Dailes_varzytuves_2013.