2013 m.balandžio 21 d. Utenos Dauniškio gimnazistė Samanta Veršelytė konkurso "Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija" laureatė

Violeta Develienė

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kartu su Švietimo ir mokslo ministerija kasmet organizuoja nacionalinį mokinių konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija". Balandžio 19 dieną nacionalinio konkurso laureatų apdovanojimo renginyje dalyvavo  Utenos Dauniškio gimnazijos 2b klasės mokinė Samanta Veršelytė ir mokytoja Dalia Kvartūnienė. Konkurso pirmųjų ir antrųjų vietų laimėtojai bei jų mokytojai balandžio 20-21 d. buvo pakviesti į Vilnių, kur tradiciškai aplankė Lietuvos Respublikos Seimą, Genocido aukų muziejų. Renginį Mokytojų namuose vedė gerb. Veronika Pavilionienė, dalyvius sveikino Seimo narys Vytautas Juozapaitis, dainavo aktorius Giedrius Arbačiauskas. Samanta Veršelytė koncerte atliko savos kūrybos dainą ,,Broliai", su kuria laimėjo antrąją vietą. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti knygomis ir diplomais, moksleivius pasveikino europarlamentare Radvilė Morkunaitė. Konkurso laureatams ir jų mokytojams renginio svečiai įteikė diplomus bei padėkos raštus, o konkurso partneriai ir rėmėjai - prizus.

.