2013 m. kovo 5-19 d. Projektas „Futboliukas" Utenos vaikų lopšelyje – darželyje „Gandrelis"

Projektas „Futboliukas" Utenos vaikų lopšelyje – darželyje „Gandrelis"2013 m. kovo 5-19 dienomis Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis" riedėjo, šokinėjo futbolo kamuoliukai, šurmuliavo, sportavo vaikai ir suaugusieji. Socialinė pedagogė Rūta Paukštienė dalyvavo LFF organizuotame seminare, įgijo žinių, tapo tikra futbolo trenere ir savo pavyzdžiu užkrėtė vaikus bei jų tėvelius. Projekto organizatoriai skyrė žaidimui reikalingus kamuolius, vartus, aprangėlę.
„Futboliukas" startavo linksmai, nes jį žaisti mokėsi auklėtojos. Muzikos mokytoja Laisvida ir auklėtojos padėjėja Renata net himną sukūrė. Vaikai žaidė pripildydami darželio patalpas smagių šūksnių, juoko ir džiugių emocijų.

Projekto pabaigoje, kovo 19 dieną vyko turnyras, kuriame dalyvavo dviejų kaimyninių darželių „Saulutė" ir „Šaltinėlis" vaikų komandos. Rungtynėse nugalėjo didelė draugystė. Svečiavosi du nuotaikingi zuikiai, kurie labai norėjo išmokti žaisti futbolą.
Renginio dalyvius sveikino ir sėkmės linkėjo Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas ir jo pavaduotojas Alvydas Gražys. Į svečius atvykę Lietuvos futbolo federacijos projektų skyriaus vadybininkas Vaidotas Rastenis, Utenos futbolo asociacijos prezidentas Dainius Širvys, Utenos daugiafunkcio sporto centro futbolo treneris Arūnas Rastenis ir Lietuvos futbolo federacijos atstovas studentas Vainius Bražėnas teikė dovanas ir linkėjo, kad noras sportuoti nepraeitų, kad augtų sveika sportiška karta.

Utenos vaikų lopšelio – darželio „Gandrelis" informacija