2013 m. kovo 13 d. Kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Mokinių motyvacijos skatinimas ugdomoje veikloje"

2013 m. kovo 13 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B) vyks seminaras „Mokinių motyvacijos skatinimas ugdomoje veikloje".
Mokytojai vis dažniau susiduria su mokinių pasyvumu, nenoru mokytis ir stengiasi įvairiausiais būdais juos sudominti, įkvėpti pasitikėjimo savimi, padrąsinti išbandyti save ir aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose.
Šio seminaro dalyviai analizuos mokymosi motyvacijos turinį bei priežastis. Taip pat praktiškai išbandys aktyviuosius ugdymo metodus, padedančius mokiniams atpažinti jų stipriąsias savybes bei skatinančius motyvaciją įvairiapusėje veikloje.
Seminaro temos:
- Motyvacijos samprata ir svarba ugdymo veikloje

- Priežastys, skatinančios norą mokytis, aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose
- Kas sudaro motyvaciją?

- Ką mokytojas gali, kad mokiniai būtų motyvuoti?

- Pagrindiniai veiksniai, kurie stiprina motyvaciją
- Motyvacijos stiprinimo būdai ir metodai

Seminaro lektorė Alma Kernytė – Lietuvos vaikų ir jaunimo centro neformaliojo vaikų švietimo ir mokymų skyriaus vadovė, metodininkė, turinti pedagoginio ir kūrybinio darbo su vaikais ir jaunimu patirties.
Seminaro pradžia 10 val. Dalyvių registracija nuo 9.30 val. Seminaro trukmė: 6 akad. val. Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registracija į seminarą vyks iki kovo 11 d. el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Seminaro dalyvio mokestis 40 Lt.

Seminaro dalyvio mokestį galėsite susimokėti registracijos metu arba iš anksto pervesti į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:

A.s.LT76 7044 0600 0102 9937 AB SEB bankas, b.k. 70440.  Mokėjimo paskirtis: už seminarą „Mokinių motyvacijos skatinimas ugdomoje veikloje".

Registracijos anketa >>>

Seminaro vadovė Neformaliojo vaikų švietimo mokytojų kompetencijų skyriaus metodininkė

Indrė Rumbauskaitė (tel. 8 5 276 24 46).