Utenos vaikų lopšelis -darželis "Želmenėlis" pasitinka Vasario 16-ąją

Violeta Develienė

Utenos vaikų lopšelyje -darželyje "Želmenėlis"  vyko vaikų lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis-2013", skirtas Vasario 16-ąjaiSkatindama vaikus domėtis savo krašto tradicine kultūra, suvokti jos vertę, ugdyti pavienius jaunuosius lietuvių liaudies dainų, sakytinės kūrybos atlikėjus, konkurso „Tramtatulis" rengėja Elena Kiškienė tradiciškai pakvietė Utenos vaikų lopšelio darželio „Želmenėlis" auklėtojas ir vaikučius aktyviai dalyvauti šventėje-konkurse. Susibūrime dalyvavusi visa ugdymo įstaigos bendruomenė galėjo pasidžiaugti mažaisiais pasakoriais ir dainorėliais. Nuotaikingi renginio vedantieji Rita Sriubienė ir Valdas Laurinavičius tarmiškai pasveikino visus  su artėjančia Vasario 16-osios švente ir pakvietė lietuvybę švęsti kalbant tarmiškai. Pasakas sekė, daineles dainavo ir liaudiškus pamokymus porino net 11 atlikėjų, mažiausiai dalyvei Patricijai yra metai ir aštuoni mėnesiai. Šauniausiai pasirodę atlikėjai deleguojami į rajoninį vaikų lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursą „Tramtatulis-2013", kuris vyks 2013 m. vasario 26 dieną.
Sveikiname nugalėtojus: Patriciją Burbulytę, Emanuelą Sėjūnaitę, Urtę Žuronskaitę, Kasparą Kazicką, Ievą Žlabickaitę, Emiliją Leikaitę ir Miglę Daneikaitę!

Renginio vedėjai
jauniausia konkurso dalyvė Patricija Burbulytė ir auklėtoja Rita Kraujelienė