Utenos Dauniškio gimnazija - geriausia Lietuvos eTwinning mokykla 2012!
Konkursui „Geriausia Lietuvos eTwinning mokykla 2012" iš viso buvo pateikta 18 paraiškų: 11 paraiškų 3–11 m. amžiaus kategorijoje, 4 paraiškos 12–15 m. amžiaus kategorijoje ir 3 paraiškos 16–20m. amžiaus kategorijoje. 13 paraiškų atitiko kvalifikacinius reikalavimus ir buvo pripažintos tinkamomis dalyvauti konkurse.
16–20 m. amžiaus kategorijoje„Geriausia Lietuvos eTwinning mokykla 2012" tapo Utenos Dauniškio gimnazija ir projektas „Po atviru dangumi-romantiška astronomija", koordinuojamas mokytojos Loretos Tarvydienės. Konkurse nugalėjusioms mokykloms skiriama po 1 vnt. planšetinių kompiuterių Samsung Galaxy GT – P3110, o 2013 m. kovo 14–16 d. mokytoja Loreta Tarvydienė atstovaus Lietuvai kasmetinėje eTwinning Baigiamojoje konferencijoje Lisabonoje (Portugalija), kur vyks Europos eTwinning Apdovanojimų teikimo ceremonija. Moksleiviai ir mokytojai bus pakviesti dalyvauti mokinių stovykloje „Šok su eTwinning!!!", kuri įvyks dar šiais metais.