2012 m. spalio 11-16 d. Vyžuonų pagrindinė mokykla dalyvavo Comenius projekto veiklose Turkijoje

comeniusVyžuonų pagrindinė mokykla dalyvauja daugiašaliame Comenius projekte „Tradiciniai žaidimai-laimingesni vaikai, gražesnis pasaulis". Spalio 11-16 dienomis projekto koordinatorės Rita Morozovienė, Jolita Gudeliūnienė, mokytoja Renata Davniukienė ir mokyklos direktorius Rimantas Žvirblis vyko į pirmąjį susitikimą Turkijoje, Izmiro mieste, Sadettin Tezcan mokykloje. Vizito metu susitiko partneriai iš Ispanijos, Portugalijos, Jungtinės Karalystės (Velsas), Lenkijos, Čekijos, Vengrijos, Kroatijos. Šalių partneriai susipažino su mokykla, mokytojais, lankėsi pamokose. Vėliau aptarė projekto veiklą, pasiskirstė darbus. Jau pirmojo susitikimo metu šeimininkai pristatė su savo šalies tradicinius žaidimus.

Projekto koordinatoriai supažindino su turtinga Izmiro miesto istorija, architektūra, vietinėmis tradicijomis. Turėjome galimybę apžiūrėti didingą miestą Efesą, menantį senuosius istorinius laikus. Vykome į unikalią vietovę, kurią galima pavadinti aštuntuoju pasaulio stebuklu, sukurtu pačios gamtos – Pamukalę.

Vyžuonų pagrindinės mokyklos informacija