2012 m. rugsėjo 5 d. Integruota pamoka lauko klasėje
20132 m. rugsėjo 5 dieną Utenos Aukštakalnio progimnazijos 6F IR 6D klasių mokiniai vyko į integruotą pamoką lauko klasėje Sudeikiuose. Juos lydėjo mokytojai A. Valaitienė, R. Diktaraitė, L. Pavilionytė ir O. Ilčiukienė. Darbai lauko klasėje vyko grupėmis. Pamoką vedė Daugpilio ir Vilniaus universiteto biologijos specialybių studentai, kurie supažindino su žaliąja laboratorija „ant ratų" bei smulkiąja vandens flora ir fauna.
Mokiniai susipažino su vandens augalais: nendrėm, švendrais, ajerais, o norintys ajerą galėjo ir paragauti. Pamokos metu buvo galima stebėti gyvūnus: šimtakojus, didžiulius tarakonus, gyvalazdes, smulkius vėžiagyvius. Mokiniai dar turėjo galimybę lipdyti iš molio ir iš augalų sudėlioti mandalą. Smagu, kad šią netradicinę gamtos pamoką vedė buvęs mūsų mokyklos mokinys T. Bujanauskas, o į ją pakvietė Utenos rajono savivaldybės administracija.
antra
astunta