2012 m. birželis. Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centro ugdytinių darbų paroda LR Seime
Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centro ugdytinių darbų paroda LR Seime LR Seimo trečiuosiuose rūmuose nuo 2012 m. birželio 25 d. veikia Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centro ugdytinių ir specialistų darbelių paroda, kurią suorganizuoti padėjo LR seimo narys Edmundas Pupinis.
Birželio 27 d. vyko parodos atidarymas, kuriame dalyvavo LR Seimo nariai Agnė Bulotaitė, Kęstutis Masiulis, Algimantas Dumbrava, Rimantas Dagys, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ministro patarėjas Patrikas Skrudupys, Utenos rajono mero patarėjas Gintautas Petravičius.

LR Seimo narys Edmundas Pupinis pabrėžė, kad ne visi norintys patenka į LR Seimo parodų salą. Smagu, kad  šį kartą Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centro ugdytinių darbai džiugins LR Seimo narių ir svečių akis.
Parodoje eksponuojami keturių technologijų – pynimo iš vytelių, siuvinėjimo, keramikos bei medžio darbai. Kai kurie darbai atlikti mišria technika. Juos sukūrė centro ugdytiniai, vadovaujami specialistų: Daivos Survilienės, Auksės Stankevičienės, Žydrūnės Pažusienės, Valdo Meigio.
Parodos atidaryme koncertavęs centro užimtumo skyriaus lankytojų meno kolektyvas „Vilties spinduliai" kartu su meno vadove Audrone Valevičiene parodė savo naująją programą „Oi broleli kareivėli".
Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centro specialistams bei centro vadovams parodos atidaryme įteiktos gėlės, ugdytiniai gavo daug dovanų, saldumynų. Seimo restorane buvo surengtos vaišės, kurių metu Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centro ugdytiniai labai šiltai ir betarpiškai bendravo su LR Seimo nariais ir kitais svečiais.

USUUC informacija