2012 m. liepos 3-8 d. Lietuvos moksleivių dainų šventė „Mūsų vardas - Lietuva"
Lietuvos moksleivių dainų šventė „Mūsų vardas - Lietuva" 2012 metų liepos 3-8 d. vyks 2012 metų Lietuvos moksleivių dainų šventė „Mūsų vardas - Lietuva"

Vadovai, dirbdami su kolektyvais, įdeda daug pastangų, todėl atvykimas į dainų šventę tampa didele paskata mokiniams, padeda išlaikyti meninius mokinių kolektyvus gyvybingus ir reprezentatyvius. Jau atrinkti Utenos rajono savivaldybės kolektyvai, kurie pateko į organizuojamą šventę:
1. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos ir Aukštakalnio progimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovas Vytautas Latonas.

2. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos ir Aukštakalnio progimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestro šokėjų grupė, vadovė Birutė Siliūnienė.

3. Utenos Dauniškio gimnazijos merginų choras, vadovė Asta Skeirienė.

4. Utenos muzikos mokyklos jaunučių choras, vadovė Lina Jurkaitienė.

5. Utenos muzikos mokyklos jaunių choras „UT RE MIO", vadovė Virginija Šeduikienė.

6. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos skudutininkų ansamblis, vadovė Irena Latonienė.

7. Utenos folkloro ansamblis "Sietynas", vadovė Rima Garsonienė.

8. Utenos kultūros centro vaikų ir jaunimo šokių ir dainų ansamblis VIEVERSA (šokių grupės ir choras) , vadovės Roberta Macelienė ir Ona Aleknavičienė.

9. Utenos r. Užpalių ansamblio "Pasagėlė" tradicinių skudučių grupė, vadovė Loreta Liaugaudė.

10. Utenos vaikų lopšelio - darželio "Želmenėlis" folkloro ansamblis "Kupolytė", vadovė Elena Kiškienė.

Utenos delegacijoje - 347 dalyviai (mokiniai, kolektyvų vadovai, lydintys mokytojai)

Linkime uteniškiams sėkmės ir gražios šventės!

Daugiau informacijos apie Lietuvos moksleivių dainų šventę „Mūsų vardas - Lietuva" >>>