Utenos Dauniškio gimnazijoje vykdytas eTwinning projektas susilaukė tarptautinio susidomėjimo

100_1089Violeta Develienė
2012 m. birželio 7-9 dienomis Druskininkuose vyko II-asis tarptautinis eTwinning programos profesinės raidos seminaras „eTwinning ir kitų bendradarbiavimo įrankių naudojimas gamtos, technologijų, inžinerijos ir matematikos mokslų mokymosi išteklių ir scenarijų mainams". Tarptautinį seminarą organizavo Švietimo informacinių technologijų centras. Seminaro dalyviams buvo pristatytas vienintelis vykdytas projektas - Utenos Dauniškio gimnazijos mokinių, vadovaujamų mokytojos Loretos Tarvydienės, vykdytas projektas.

Mokymų metu 130 atstovams iš 24 Europos šalių, kaip vienas iš geriausių praktinio taikymo pavyzdžių buvo pristatytas Utenos Dauniškio gimnazijos eTwinnning projektas „Po atviru dangumi – romantiška astronomija". 2a klasės mokiniai Smiltė Tarvydaitė, Emilija Jonaitytė ir Paulius Kuzma į seminarą atsivežė ir galutinį savo projekto darbo grupės rezultatą - foto parodą. Tai 34 geriausiai atspindinčios astronominius bei fizikinius reiškinius fotografijos, gautos iš projekte dalyvavusių atstovų: Utenos Dauniškio gimnazijos, Kauno rajono Domeikavos gimnazijos, Daugavpils Saskanas School, Latvijos. Viso renginio metu dalyviai galėjo balsuoti už labiausiai patikusią jiems nuotrauką. Laimėtojais tapo Utenos Dauniškio gimnazijos 2a klasės mokiniai Ieva Nakutytė, Vladas Pūtys ir Smiltė Tarvydaitė.
Projekto eTwinning konsultantė Utenos regionui Loreta Tarvydienė dėkoja mokytojams ir mokiniams, padėjusiems puikiai pasiruošti renginiui.