2012 m. gegužės 28-29 d. Seminaras mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėjams
2012 m. gegužės 28 - 29 dienomis Ugdymo plėtotės centre vyko mokytojų, tapsiančių mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėjais, pirmieji mokymai. Seminare dalyviai atliko įvairias užduotis, susipažino su įvairių gamintojų planšetiniais kompiuteriais ir jų taikymo mokykloje galimybėmis.

Mokymuose dalyvauja stipriausią motyvaciją išreiškę pedagogai, kurie aiškiai įvardijo savo tikslus ir labiausiai atitiko atrankos kriterijus. Bendradarbiavimo sutartis iš viso pasirašė 30 mokytojų - patarėjų iš įvairių Lietuvos mokyklų. Dalyvauti patarėjų veikloje iš 249 mokytojų atrinktos Utenos Krašuonos progimnazijos informacinių technologijų mokytoja Jolanta Baronienė ir Utenos Rapolo Šaltenio pagrindinės mokyklos informacinių technologijų mokytoja Jolita Kraujalienė.

Lektoriai Šarūnas Končius (Microsoft Lietuva), Staselė Riškienė (Kuršėnų Pavenčių vidurinė mokykla), Danguolė Miliauskienė ir Tomas Jurgutis (Vilniaus Žemynos gimnazija) pristatė mobiliųjų įrenginių įvairovę, naudojimosi jais pagrindus, apžvelgė įrankius mokymo medžiagai kurti ir atsakė į dalyvių klausimus.