2012 m. gegužės 10 d. Kaišaidorių švietimo įstaigų vadovų vizitas Utenoje
Svečiai lankėsi Utenos švietimo centre2012 metų gegužės 10 d. Utenoje viešėjo Kaišiadorių rajono mokyklų vadovai, Kaišiadorių rajono savivaldybės švietimo skyriaus darbuotojai. Svečiai apsilankė Vytauto Valiušio keramikos muziejuje, kur stebėjo Vyturių pagrindinės mokyklos trečiokų integruotos pamokos fragmentus.
Utenos švietimo centre svečiai išklausė Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo Romualdo Kraulišo pranešimą „ Utenos rajono švietimo įstaigų tinklas" bei švietimo centro direktorės Vitalijos Bujanauskienės informaciją apie edukacinių projektų vykdymą Utenos rajone.
Svečiai lankėsi Utenos Antano ir Motiejaus Miškinių viešojoje bibliotekoje, Utenos Dauniškio gimnazijoje, apžiūrėjo daugiafunkcinį sporto kompleksą ir Utenos dailės mokyklą.