2012 m. balandžio 13 d. Vaikų Velykėlės Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis"
Vaikų Velykėlės Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis" Skaičius 13 laikomas juodųjų jėgų skaičiumi. O jei trylikta mėnesio diena dar ir penktadienis, tai jau visai prastas derinys. Tačiau vaikų lopšeliui-darželiui „Šaltinėlis" prietarai nė motais. Balandžio tryliktą čia vyko „Vaikų Velykėlių" šventė. Ją organizavo auklėtojos D.Tumėnienė ir D. Andrijauskienė.
Šventė vyko trimis etapais. Pirmiausia grupėse vaikai margino margučius. Kas po vieną, kas po du, kas tikrus, o kas iš popieriaus kirptus. Po to kojas kilnotis verčianti muzika visus sukvietė į salę. Kaip visi nustebo, kai ten rado lizdą, o jame padėtą milžinišką kiaušinį.

Ilgai spėliojo, kas galėjo padėti tokį didelį kiaušinį, bet galiausiai nusprendė, kad kieno jis bebūtų, per „Vaikų Velykėles" kiaušinis tiesiog privalo būti išmargintas. Taip tarę, taip ir padarė — kiaušinį milžiną pavertė margučiu milžinu. Už tai visi vaikai buvo apdovanoti šventės mecenato ir globėjo Ramūno Karbauskio įsteigtomis dovanėlėmis bei šventės organizatorių skanėstais.
Smagiausia šventės dalis – pramogos kieme. „Šaltinėlis" linksminosi taip, kad net lyti nedrįso, nors pasak sinoptikų turėjo lyti. Atrakcionai (vandens bombų mėtymas, varžybos su kamuoliais, šokinėjimas ant batuto), margučių ridenimas, supimasis ir kiti velykiniai žaidimai pūstelėjo stipriu emocijų gūsiu.
Tikimės, kad „Vaikų Velykėlės" taps tradicine, vaikų labiausiai laukiama švente.