Nuoširdus savanoriavimas skaidrina žmonių kasdienybę
Utenos specialiojo užimtumo ir ugdymo centreUtenos Aukštakalnio pagrindinėje mokykloje antrus metus vyksta Kalėdinis renginys „Angelų apsilankymo metas". Šio renginio tikslas – dovanoti savo šilumą ir daryti gerus darbus.
2011 m. gruodžio 14 d. mokyklos gerumo karavanas pajudėjo link Utenos specialiojo užimtumo ir ugdymo centro. Būrelių „Akys pamatys – rankos padarys" ir „Dainos studija" vadovės Janina Černiuvienė, Dalia Šaltenytė ir mokiniai į šią mokyklą atnešė Kalėdų laukimo nuotaiką. Centro mokiniai ir „Dainos studijos" nariai vieni kietiems padovanojo dainų, bei savo rankomis sukūrė nuostabią žaliaskarę eglę.
Gruodžio 16 dienos popietę mokyklos mokinių tarybos „Mes Aukštakalniečiai" nariai su vadove Dalia Šaltenyte, padedami technologijų mokytojos Janinos Černiuvienės nuvyko į Utenos socialinės globos namus. Mokiniai ir mokytojai dalyvauja Maltos Ordino Pagalbos Tarnybos veikloje, kurios tikslas skatinti savanorystę ir rinkti lėšas pagyvenusių bei vienišų žmonių globos projektams, vaikų dienos centrų veiklai finansuoti. Kartu su senoliais mokiniai kūrė Kalėdines dekoracijas, klausė jų vaikystės prisiminimų apie Kalėdas, vaišinosi šviežiomis bandelėmis.
Juk nieko nekainuoja daryti gerus darbus, dalintis šiluma, o mokinių geraširdiškumas skaidrina žmonių kasdienybę.
Muzikos mokytoja Dalia Šaltenytė