Utenos Dauniškio gimnazijos vokalinės gupės „Vivo" sėkmė tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse
Violeta Develienė

Vivo Gruodžio 8-10 dienomis Panevėžyje, prekybos ir pramogų centre „Babilonas" vyko antrasis tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Sing Christmas 2011". Konkurse dalyvavo Armėnijos, Italijos, Rusijos, Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Estijos jaunieji solistai, vokaliniai ansambliai ir chorai. Renginio organizatorius, „Modernaus dainavimo studijos" vadovas Gendrius Jakubėnas tvirtina, jog dainavimo konkursą „Sing Christmas 2010" galima pavadinti vienu gražiausių kalėdinių renginių šiais metais Panevėžyje. Kas gali būti geriau artėjant gražiausioms metų šventėms pasiklausyti profesionalios, „gyvos", o svarbiausia kokybiškos muzikos. Konkursantus vertino itin profesionali, tarptautinė žiuri, kurios pirmininkas - žinomas Lietuvos kompozitorius L.Vilkončius, nariai: J.Ščedrina (Rusija), N.Berezina (Latvija), F.Colasanto, S.d'Esposito (Italija), L.Dinius (Lietuva), E.Romanovas (Lietuva). Vertinimo komisija įvertino konkurso dalyvius pagal atliekamos muzikos stilių trijose nominacijose: klasika, miuziklas, folk modern; pop-rock, country; R&B, soul, jazz, blues. Utenos Dauniškio gimnazijos vokalinė grupė "Vivo" vokalinių grupių kategorijoje užėmė II vietą ir gavo kvietimą dalyvauti tarptautiniame jaunųjų talentų konkurse "Eurokids" Italijoje, 2012 m. sausio mėnesį.

Vivo
Koncertuoja Vivo