2011 m. lapkričio 25 d. Utenos vaikų lopšelio – darželio „Želmenėlis" folkloro ansamblis „Kupolytė" dalyvavo folkloro šventėje „Oželio pastogėj" Zarasuose
Violeta Develienė„Oželio pastogėj"
Jau 16-ąjį kartą, paskutinį rudens penktadienį, Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro etnografė Rimutė Vitaitė sukviečia vaikus ir jaunimą į tradicinę folkloro šventę  Šiais metais „Oželio pastogėj" viešėjo Zarasų rajono vaikų ir jaunimo folkloro ansambliai „Saulala", „Čičirys", „Berželis", „Sartukai", „Oželis", Suvieko vaikų darželio pasakorės, Santarvės pradinės mokyklos I klasės mokiniai ir šventės svečiai iš kaimyninių rajonų: Utenos vaikų lopšelio – darželio „Želmenėlis" folkloro ansamblis „Kupolytė", Visagino vaikų kūrybos namų folkloro ansamblis „Radastėlė", Rokiškio kultūros centro vaikų folkloro ansamblis. Visi kolektyvai pristatė savo temines programėles, mokėsi 2012 metų Moksleivių dainų šventės repertuaro dainų ir šokių, traukė „katiną iš maišo". Po pasirodymų prasidėjo visų laukiama smagi, tranki vakaronė, kurioje dalyvavo norintys pašokti ir išmokti naujų tradicinių šokių.

Nuotraukose :
Utenos vaikų lopšelio – darželio „Želmenėlis" folkloro ansamblis „Kupolytė", vadovė E. Kiškienė