Projekto „Gyvenu pats" startas!

Tapk Utenos Aukštakalnio pagrindinėje mokykloje 2011 - 2012 mokslo metais pradedamas įgyvendinti Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamas projektas TAPK („Neformaliojo švietimo paslaugų rėmimo sistemos sukūrimas savivaldybėse"), kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Programa „Gyvenu pats" skirta aktyviems mokiniams, norintiems prasmingai ir įdomiai praleisti laiką po pamokų ar anksti atvykus į mokyklą prieš pamokas, patobulinti socialines kompetencijas, ugdyti save kaip asmenybę.

Mokyklos socialinė pedagogė Jurgita Bareišienė, mokytojos Dalia Šaltenytė, Lilijana Paškauskienė ir Rasa Legenienė organizuos užsiėmimus 65 įvairaus amžiaus grupių mokiniams, kuriuose bus sudarytos sąlygos atsiskleisti vaikų individualumui, kūrybiškumui, bus tobulinami bendravimo ir bendradarbiavimo, viešo kalbėjimo, konfliktų ir problemų sprendimo įgūdžiai, skatinama pagarba ir tolerancija įvairių kultūrų, socialinių ir amžiaus grupių žmonėms, pagalba problemų turinčiam draugui, draugiškų santykių su aplinkiniais kūrimas ir palaikymas.

Programos „Gyvenu pats" startas prasidėjo gražia atidarymo švente, kurioje netrūko smagaus vaikiško juoko, žaidimų su intriga ir skanaus mokytojos Lilijanos iškepto pyrago.

Soc. pedagogė J. Bareišienė