2011 m. rugsėjo 28-30 d. Utenos švietimo centras pakvietė visus į „Kuriančio kiemo kavinę“

Kuriančio kiemo kavinėje2011 m. rugsėjo 28-30 d. Utenos švietimo centras ir kūrybingi mokytojai bei mokiniai, pasitikdami Tarptautinę mokytojų dieną, pakvietė į miesto kiemelį, esantį tarp Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos, Utenos švietimo centro ir AB banko „Snoras", kur vyko Kuriančio kiemo kavinės renginiai.

Tris dienas nuo ankstaus ryto iki vakaro kiemelyje šurmuliavo kūrėjai.

Kiekvienas ateinantis buvo kviečiamas kreidelėmis kurti ant grindinio spalvotą pasakų slenkstį, gaminti vitražus, piešti ant kaladėlių ir popieriaus. Buvo galima išbandyti jėgas maišant spalvas pirštukais, minkant molį arba tapant ant vandens. Ikimokyklinukai Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekos vaikų skyriuje buvo kviečiami dalyvauti spektaklyje su pagalvėlėmis. Kad mažiesiems būtų smagiau, kiemelyje skambėjo Utenos vaikų lopšelio darželio „Želmenėlis" ir Utenos Jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyriaus muzikos studijos dalyvių atliekamos dainelės.

Po atviru dangumi tris dienas iš eilės skambėjo kuriančių mokytojų eilės, moksleivių atliekamos dainos, svečių palinkėjimai, o Utenos gimnazistai kas vakarą sukurdavo ypatingą nuotaiką jaunimui.

Kuriančio kiemo idėjos autorė, Utenos Švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė kviečia uteniškius ir miesto svečius aplankyti mokytojų ir mokinių kūrybos parodas, kurios eksponuojamos Utenos švietimo centre ir Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.

Violeta Develienė