Vasaros stovyklos Sudeikių daugiafunkciame centre

SovyklojeKai mokyklos rugsėjo 1-ąją atgyja vaikų šurmuliu, nutilęs Sudeikių daugiafunkcis centras „skaičiuoja viščiukus“. Čia organizuota dienos stovykla pradinių klasių mokiniams „Laisvės paukštis‘ savo veiklą pradėjo 2022 m. birželio 13 d., o baigė rugpjūčio 19 d. Per tą laiką stovyklose pailsėjo 220 Utenos rajono ugdymo įstaigų pradinukų. Utenos rajono savivaldybė stovykloms organizuoti Sudeikiuose skyrė 10 tūkst. Eur. Šios lėšos buvo skirtos vaikų edukacijoms ir išvykoms, iš dalies darbuotojų darbo užmokesčiui finansuoti bei kitoms išlaidoms. Tėvams viena pamaina (5 dienos) kainavo 40 Eur. Vienoje pamainoje ilsėjosi 30 vaikų. Į stovyklų veiklas puikiai integravosi ir 11 ukrainiečių vaikų, lankančių rajono ugdymo įstaigas. Teikdamas trumpalaikio apgyvendinimo, maitinimo ir turistinės stovyklos paslaugas, centras sudaro galimybes tiek rajono, tiek respublikinių projektų įgyvendinimui. Šiomis galimybėmis pasinaudojo dar 206 rajono ugdymo įstaigų vaikai, kurie dalyvavo kitų Utenos rajono įstaigų Sudeikiuose organizuotose įvairių krypčių stovyklose: kūrybinėse, meninėse, sporto, sveikatinimo. Centre taip pat suaugusiųjų ir vaikų poilsio stovyklose ilsėjosi 146 vaikai ir 148 suaugusieji, dalyvaujantys kitų šalies rajonų vykdytose veiklose, pleneruose ar stovyklose.

Sudeikių daugiafunkcio centro informacija