Dauniškio gimnazijos mokiniai dalyvavo UKTech@s2021 Rytų Aukštaitijos regiono mokyklų konkurse

2021 m. lapkričio 19 dienos popietę Utenos Dauniškio gimnazijos 3A klasės mokiniai Adris Čypas, Martynas Ragauskas ir Jorintas Stanislovėnas dalyvavo Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Inžinerijos ir technologijų katedros organizuotame UKTech@s2021 Rytų Aukštaitijos regiono mokyklų konkurse. Į konkursą atvyko Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos, Molėtų gimnazijos, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos, Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokiniai ir Utenos kolegijos studentai. Dalyviai atliko praktines užduotis chemijos, fizikos, informacinių technologijų, robotikos laboratorijose ir dalyvavo „Protų kovose“. Džiaugiamės, kad Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai šiame sudėtingame konkurse pelnė I vietą!

Mokinius paruošė fizikos mokytoja Loreta Tarvydienė,  IT mokytoja Gražina Žalienė, IT mokytoja Giedrė Sudniutė.