Padėka už dalyvavimą aktyvų dalyvavimą Europos judumo savaitėje

padėkaKasmet rugsėjo 16–22 dienomis minima Europos judumo savaitė, kurios tikslas – inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą, t. y. skatinti žmones važiuoti dviračiu ar viešuoju transportu, eiti pėsčiomis. 2021 metų rugsėjo 16–22 dienomis Utenos rajono savivaldybėje vyko aplinkosauginiai renginiai ir akcijos, skirtos šiai savaitei paminėti.
Už aktyvų dalyvavimą Europos judumo savaitėje ir aplinkai draugiškų renginių organizavimą Lietuvos Respublikos aplinkos ministras Simonas Gentvilas skyrė virtualias padėkas Utenos rajono savivaldybės administracijai, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, UAB „Utenos autobusų parkas“, Utenos rajono švietimo įstaigoms - Adolfo Šapokos gimnazijai, Aukštakalnio progimnazijai, Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriui, mokyklai-vaikų darželiui „Eglutė“, mokyklai-vaikų darželiui „Varpelis“, vaikų lopšeliui-darželiui „Šaltinėlis“, vaikų lopšeliui-darželiui „Voveraitė“ ir akcijos „Kasmetinis dviračių žygis“ partneriui - Utenos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui bei visiems renginių dalyviams.