2011 m. liepos 13 d. Pagerbti 100 balų įvertinti abiturientai

Geriausi šių metų Utenos r. abiturientai su savivaldybės atstovaisŠ. m. liepos 13 d. Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius ir Švietimo, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas į Utenos rajono savivaldybę pakvietė geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikiusius abiturientus. Šiemet jų, įvertintų aukščiausiais balais, aštuoni: Rasa Narbutaitė, Rūta Rastenytė, Erika Maslauskaitė, Mantas Mikulėnas, Greta Maciulevičiūtė ir Emilija Pimpytė baigė Utenos Adolfo Šapokos gimnaziją, Greta Drūteikaitė mokėsi Utenos Dauniškio, o Ina Gudelevičiūtė Utenos rajono Užpalių gimnazijose.
Džiaugdamasis šių mokinių pasiektais rezultatais, V. Valinčius neabejojo, kad paaukotas laikas siekti žinių ne vienam jų bus puikus bagažas tolesniam skrydžiui. Linkėdamas ir ateityje ryžto, atkaklumo, mero pavaduotojas prašė abiturientų perduoti padėkas savo tėveliams ir mokytojams, skatinusiems juos stengtis.
Liepos 15 d. geriausi šalies abiturientai bus pagerbti Vyriausybėje. Tarp jų ir uteniškė R. Narbutaitė, kurios lietuvių kalbos, istorijos ir biologijos žinios buvo įvertintos 100 balų.