Veiklos vaikų dienos stovykloje „KŪRYBIŠKUMO ERDVĖ“

kuriame Lietuvos ateitį2021 metų birželio 28- 30 dienomis Utenos Vyturių progimnazijos pradinių klasių mokinukai dalyvavo dienos stovyklėlėje. Visos trys dienos buvo kupinos įvairiausių veiklų ir gerų emocijų.
Birželio 28 d. stovyklautojai žaidė judriuosius žaidimus, darė savanorės Ingridos vedamus jogos pratimus, žaidė edukacinius žaidimus, darė kūrybinius darbelius ir maudėsi Dauniškio ežere. Projekto savanoris Tadas supažindino vaikus su keliautojo kasdienybe, mokė statyti palapinę, lauko sąlygomis išsivirti arbatą, kartu su vaikais kūrė istorijas.
Birželio 29 d. vaikai apsilankė atnaujintame Molėtų etnokosmologijos muziejuje, kur, lydimi projekto savanorio Mindaugo, susipažino su muziejaus ekspozicija bei muziejaus lauko aplinkoje esančiais objektais.
Birželio 30 d. savanorė Jovita Mačiulienė, pakvietė stovyklautojus apsilankyti Sirutėnų kaime. Čia dalyviai aplankė labai gražiai tvarkomoje Lino Mikalausko sodyboje esantį „Prieškarinio ūkininko muziejuje“, svečiavosi tautodailininko Vytauto Šemelio sodyboje, kur matavosi menininko išdrožtas kaukes, žaidė mediniais žaislais, stebėjo kaip saldomi akmenys, susipažino su spanguolių auginimo technologijomis. Išvykos pabaigoje apsilankė ir Jono Šimonėlio akmens skulptūrų parke.
Organizuoti ir vykdyti stovyklos veiklas padėjo projekte mokymus išklausę savanoriai Ingrida Kondrotienė, Tadas Baltakys, Jovita Mačiulienė, Mindaugas Beresnevičius.
Stovykla finansuota iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto NR. 08.6.1-ESFA-V-911-20-0009 „Kūrybiškumo erdvė“. Projekto pareiškėjas - Utenos švietimo centras, partneriai - Utenos rajono savivaldybės administracija ir Neformalaus ugdymo centras.

Projekto koordinatorė Utenos švietimo centro metodininkė Ramunė Sabaliauskienė,
stovyklos vadovė Utenos Vyturių progimnazijos mokytoja Edita Ramelienė