Patvirtintas Asmenų priėmimo į Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

Utenos rajono savivaldybės taryba 2021 m. vasario 22 d. sprendimu Nr. TS-42 „Dėl Asmenų priėmimo į Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo“, patvirtino priėmimo į Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašą.

Aprašas reglamentuoja asmenų priėmimo į Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas mokytis pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas bendrojo ugdymo mokyklų paskirtį, programų, į kurias vykdomas asmenų priėmimas, priėmimo kriterijus, dokumentus, kuriuos turi pateikti į mokyklą priimami asmenys, prašymų ir kitų dokumentų priėmimo vietą, pradžią, pabaigą, prašymų registravimo, asmenų priėmimo per mokslo metus tvarką, priimtų į mokyklą asmenų paskirstymo į klases subjektą, kuris nustato priimtų į mokyklą asmenų paskirstymo į klases tvarką ir kriterijus.