2020 m. gruodžio 9 d. interaktyvus užsiėmimas su Jurgiu Didžiuliu Utenos Dauniškio gimnazijoje

Utenos Dauniškio gimnazija priklauso „Sąžiningumo mokyklų tinklo“ bendruomenei, todėl gruodžio 9 d. turėjo puikią galimybę prisijungti prie interaktyvaus užsiėmimo su Jurgiu Didžiuliu ir taip jau septintąjį kartą paminėti Tarptautinę antikorupcijos dieną, kuri gimnazistus įtraukė į virtualią šventę.

Sąžiningumo mokyklų tinklas“ - neformalus tinklas, kurio tikslas – suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo vertybes kasdieniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais. Šis tinklas sukurtas  „Transparency International“ iniciatyva.

Utenos Dauniškio gimnazijos informacija