Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro keramikos būrelio mokinė Lietuvos mokinių liaudies konkurso „Sidabro vainikėlis“ prizinės vietos laimėtoja

Neformalus vaikų ugdymas yra saugi erdvė, kurioje vaikas gali būti savimi, dalintis savo gyvenimiška patirtimi, atrasti ir sėkmingai tobulinti prigimtinius gebėjimus, nebijodamas suklysti, bandyti dar ir dar kartą. Tai erdvė, kurioje vengiama dirbtinės konkurencinės įtampos, kur sukuriamos sąlygos patiems vaikams įsivertinti asmeninius pasiekimus. Neformaliojo švietimo veiklose kiekvienas vaikas gali patirti sėkmės džiaugsmą, nes rezultatus pasiekia savo aktyvumo dėka. Visada džiaugiamės ir didžiuojamės Centro būrelius ir studijas lankančiais mokiniais ir jų mokytojais. Norime pasidžiaugti keramikos būrelio mokinės Karinos Petraitytės sėkme. Karina keramikos būrelyje ne naujokė. Ši gabi mokinė keramikos būrelį, vadovaujamą mokytojos J. Paukštytės, lanko kelintus metus iš eilės. Centro meno galerijoje buvo eksponuojama personalinė Karinos taikomosios dekoratyvinės keramikos darbų paroda. Mokinė neformaliajame švietime aktyviai dalyvavo ir karantino metu, kurdama per nuotolį. Mokytojos J. Paukštytės paskatinta mokinė dalyvavo 2020 m. Lietuvos mokinių liaudies konkurse „Sidabro vainikėlis“, kuris šiais metais buvo skirtas tautodailės metams. Karina tapo šio konkurso III vietos laimėtoje ir buvo apdovanota Lietuvos nacionalinio kultūros centro diplomu.

karina petraityte 12m_1
karina petraityte 12m_2