2011 m. gegužės 26 d. Utenos jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyriaus būrelių fiesta „Atrask save"

2011_05_282011 m. gegužės 26 dieną uteniškiai buvo pakviesti į Utenos jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyriaus tradicinę, pavasarinę būrelių fiestą „Atrask save". Šventės pradžioje dalyviai galėjo stebėti kartingų, aviamodeliavimo ir atletinės gimnastikos būrelių pasirodymus. Veikė būrelių kiemeliai-mugės. Utenos jaunimo mokyklos direktorė Edita Kanapeckienė, sveikindama būrelių vaikus ir susirinkusius svečius pasidžiaugė margaspalve būrelių puokšte ir nuveiktais darbais: „Utenos jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyrius, tai neformalus vaikų švietimas. Per metus čia apsilanko virš 200 mokinių iš visų miesto ir rajono mokyklų. Mokiniai 12-oje būrelių turi galimybę ne tik išmokti šokti, dainuoti, siūti, lipdyti, vaidinti, prižiūrėti žirgus, domėtis technika, žaisti šachmatais ar sutvirtėti fiziškai. Užsiėmimai suteikia galimybes vaikams atrasti ir atskleisti savo gebėjimus, talentus, nugalėti nepagrįstus vidinius apribojimus. Čia atsiveria erdvės visiems, norintiems išbandyti save, tobulėti, susirasti draugų, turiningai praleisti laisvalaikį.

Juk pasitikėjimas savimi, atsakingumas, asmeninių baimių nugalėjimas, bendradarbiavimas grupėje – tai sėkmę lemiantys gebėjimai" - kalbėjo mokyklos direktorė. Koncertą vedė Laisvalaikio skyriaus teatro studijos „Paletė" aktorės. Dainą, keitė šokis, žiūrovai galėjo pasidžiaugti nauja jaunųjų dizainerių kolekcija „INTRO". Mokyklos sienas papuošė originali fotografijos paroda, o kompiuterių būrelis kvietė į improvizuotą foto atelje, kurioje visų akivaizdoje gamino nuotraukas ir jas įrėminę dovanojo. Žirginio sporto būrelio vadovė surengė viktoriną apie žirgus. Mėgstantys molio darbus čia pat galėjo lipdyti, o gudročiai susiremti prie šachmatų lentos.
Neformalus švietimas ateina į pagalbą vaikams, tėvams ir mokytojams. Nors užsiėmimai grupiniai, išskirtinis dėmesys skiriamas kiekvienam vaikui. Kiekvienas būrelis – puikus būdas išreikšti save per pasirinktą veiklą, kuriame apstu neformalių dalykų ir daug galimybių atsiskleisti. Būrelių vadovai linki moksleiviams smagios vasaros!

Violeta Develienė

Šventės akimirkos Violetos Develienės nuotraukose >>>