Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ komanda - respublikinio projekto „Sveikata visus metus“ II vietos laureatė

2019 12 saltinelis diplomas 2vietaUtenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ komanda „Sveikatos Šaltinėlis“ dalyvavo respublikiniame projekte „Sveikata visus metus“ ir laimėjo II vietą. Projekte dalyvavo 269 komandos – 6917 dalyviais iš Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų, vaikų ir jaunimo organizacijų, klubų, būrelių, šeimų.

Šio projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Projektas vyko 2019 m. vasario - gruodžio mėnesiais. Kiekvieną mėnesį dalyviai leidosi į sveikatos užduočių kelionę: naujas mėnuo - naujas iššūkis, nauja užduotis.

Komandą „Sveikatos Šaltinėlis“ sudarė ikimokyklinio ugdymo grupių „Spindulėliai“, „Bitutės“, „Smalsučiai“ ugdytiniai ir mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Irma Lukoševičienė, Jolanta Tylienė, Alma Stundžienė, Daiva Laurinavičienė bei meninio ugdymo mokytoja Dalė Pranskūnienė ir mokytojų, dirbančių pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėjos Aldona Kučinskienė ir Nemira Čiačienė.

Apie įgyvendintus iššūkius ir užduotis Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ interneto svetainėje: www.saltinelis.utena.lm.lt/projektine-veikla/sveikata-visus-metus,

apie projekto baigiamąją konferenciją  - Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro svetainėje: https://www.lmnsc.lt/naujiena/baigesi-projektas-sveikata-visus-metus.