Džiaugiamės, kad renkatės Utenos Adolfo Šapokos gimnaziją! (temų ciklas apie Adolfo Šapokos gimnazijos veiklų kryptingumą)

asgInformacija.

2019 metais Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje bus komplektuojamos 3 pirmokų klasės. Būsimų pirmokų prašymai priimami gimnazijos raštinėje (101 kab.) darbo dienomis nuo 7.30 val. iki 17.00 val. Taip pat reiktų pateikti šiuos dokumentus: Pagrindinio ugdymo pirmos pakopos baigimo pažymėjimą (originalą); nuotrauką (2,5 cm x 3,22 cm – nuo rugsėjo 1d. galiojančiam elektroniniam mokinio pažymėjimui). Esant prašymų daugiau nei gimnazija gali priimti mokinių, bus atsižvelgiama į mokinio pasiekimų bendrą vidurkį. Priimtų mokinių sąrašas skelbiamas liepos 2 d. Mokiniai, norintys mokytis gimnazijoje, privalo iki 2019 metų rugsėjo 1 d. pasitikrinti sveikatą. Būsimi pirmokai turės po papildomą lietuvių kalbos ir matematikos modulį (pamoką) bei konsultacines pamokas: lietuvių kalbos, matematikos, užsienio kalbos, istorijos, geografijos, fizikos, chemijos, biologijos, IT, gebėjimams tobulinti.

Kodėl verta rinktis Utenos Adolfo Šapokos gimnaziją?

Remiantis žurnalo „Reitingai“ (2019 m. gegužė–gruodis/Nr.1(11)) informacija – tarp šalies gimnazijų Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 19-oje vietoje. Mūsų gimnaziją renkasi mokiniai, kurie žino, jog šioje gimnazijoje turės galimybę gilinti žinias, kartotis, siekti asmeninės pažangos, išmokti sėkmingai derinti mokymąsi ir laisvalaikį. Svarbu, kad gyvenimas mokykloje ir ugdymas(is) susilietų ir persipintų įvairiomis veiklomis, joms skirtomis erdvėmis, laiko planavimu ir patirtimi. Visi mokiniai yra laukiami, belieka tik nuspręsti, ko iš tikrųjų norisi, neabejoti savo pasirinkimu, drąsiai siekti tikslo, o gimnazijos bendruomenė yra pasiryžusi padėti.

Plačiau skaitykite:

- Pasirinkimo galimybė – mokytis Adolfo Šapokos gimnazijoje