2011 m. gegužės 11 d. Rajoninė olimpiadų ir konkursų nugalėtojų pagerbimo šventė

Rajoninė olimpiadų ir konkursų nugalėtojų pagerbimo šventė

Š. m. gegužės 11 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje buvo pagerbti mokiniai, rajono olimpiadose ir konkursuose užėmę pirmąsias vietas. Į savivaldybės tarybos posėdžių salę susirinkusius mokinius, jų mokytojus, švietimo įstaigų vadovus pasveikino ir jiems padėkojo Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, vyresnieji specialistai Faustina Guntulienė, Jonas Paukštė, Zita Sabelkienė, Arūnas Teksnys, Virginija Vaitiekienė. Mokiniams buvo įteikti mero Alvydo Katino padėkos raštai.

            Šiais mokslo metais įvyko 24 rajoninės olimpiados ir konkursai, 11 jų buvo skirti vyresniųjų klasių mokiniams, kuriuose dalyvavo 358 mokiniai, o jų darbus vertino 70 mokytojų. Šventėje padėkos įteiktos 89 olimpiadų prizinių vietų laimėtojams. Ypatingo pripažinimo sulaukė Adolfo Šapokos gimnazijoje besimokanti Justina Aglinskaitė, sėkmingai atstovavusi rajonui 22-ajame fizikos čempionate ir 59-oje fizikos olimpiadoje bei užėmusi trečiąsias vietas, o taip pat Dauniškio gimnazijos mokinė Greta Drūteikaitė, kuri Respublikiniame filologų konkurse buvo apdovanota pagyrimo raštu.

            324 pradinukai ir 5-8 klasių mokiniai šiemet dalyvavo 13 olimpiadų ir konkursų, jiems užduotis rengė ir mokinius vertino 52 mokytojai. Į savivaldybėje vykusią gabiausių mokinių apdovanojimo šventę buvo pakviesti 77 vaikai. Renginyje pasidžiaugta Aukštakalnio pagrindinės mokyklos mokinio Karolio Markausko pasiekimais – jis Lietuvos mokinių 9-ojoje astronomijos olimpiadoje laimėjo 1-ąją vietą, taip pat pasveikinti ir 9 mokiniai, kurie šalies liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „Tramtatulis“ pelnė nugalėtojų vardus.

Renginio nuotraukos (fotografijos Violetos Develienės ir Rolandos Kubickienės ) >>>