Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ priešmokyklinukai dalyvavo socialinėje akcijoje „Užkrėsk gerumu“

Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ priešmokyklinės grupės ugdytiniai jau antrus metus dalyvauja socialinėje akcijoje „Užkrėsk gerumu“. Šią akciją organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Socialinės akcijos dalyviai 2019 m. vasario–kovo mėn. vykdo gerumo iniciatyvas (daro gerus darbus).

2019 m. kovo 14 d. vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ priešmokyklinukai su mokytoja Žydrūne Ryliškiene ir mokyklos psichologe Daiva Šarkiūniene lankėsi Utenos specialiojoje mokykloje–daugiafunkciame centre.
Mūsų įstaigos ugdytiniai parodė dėmesį ir suteikė pagalbą specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems centro ugdytiniams. Visi kartu vaikai žaidė susipažinimo žaidimus, sportavo, statė „Draugystės bokštą“. Priešmokyklinukai padovanojo centro ugdytiniams pačių rankomis pagamintus knygų skirtukus.
Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ informacija

gerumas