Tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS kvietimas mokytojams

kingsGerbiami Mokytojai,
Šį rudens semestrą Tarptautinė matematikos ir anglų kalbos olimpiada KINGS kviečia Jus ir Jūsų mokinius į NEMOKAMĄ INTERNETINĮ kvalifikacinį olimpiados etapą!
Apsilankę internetiniame puslapyje www.kings.lt ir susikūrę asmeninę Mokytojo paskyrą, turėsite galimybę registruoti mokinius bei dalyvauti spalio 8-26 dienomis internetu vykstančiame kvalifikaciniame KINGS olimpiados etape visiškai nemokamai!
KINGS puoselėdami ir vertindami aktualiausias švietimo naujienas bei idėjas, supranta Mokytojo profesijos sudėtingumą, atsakomybės naštą bei palaiko Lietuvos šimtmečio idėją – „Mokytojas – prestižinė profesija iki 2025 metų“, todėl KINGS olimpiadų organizatoriai yra paruošę semestro naujovių bei prizų ne tik mokiniams, bet ir mokytojams! Daugiau informacijos www.kings.lt Mokytojo paskyroje.
Esame su Jumis ir dėl Jūsų, tad kilus klausimams visada kreipkitės el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. nr. +370 60253178

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda