Auksčiausias įvertinimas programoje „eTwinning“

etwinning shool2018 m. rugpjūčio 27 d. Vilniuje vyko programos „eTwinning“ nacionalinių apdovanojimų renginys, į kurį buvo pakviesta 170 mokyklų vadovų, mokytojų ir kitų švietimo darbuotojų, dalyvaujančių programoje „eTwinning“, kurių mokykloms buvo suteiktas „Programos „eTwinning“ mokykla“ 2018-2019 ženklelis arba mokytojų veikla „eTwinning“ projekte buvo įvertinta Nacionaliniu kokybės ženkleliu.

Už 2017-2018 mokslo metais kokybiškai vykdytus projektus Nacionaliniais kokybės ženkleliais Utenos regione buvo apdovanota fizikos ir astronomijos mokytoja Loreta Tarvydienė (2 kokybės ženkleliai).
Norime pasidžiaugti, kad Utenos Dauniškio gimnazijai buvo suteiktas EK programos „eTwinning” mokykla 2018 - 2019 ženklelis!
Apdovanojimą įteikė ŠMPF direktorė Daiva Šutinytė, o renginį vedė ir dalyvius kalbino radijo ir televizijos laidų, renginių vedėjas Giedrius Masalskis.