ERASMUS+ KA2 projektas „Tarptautinės suaugusiųjų mokyklos prototipas“ Virtualios suaugusiųjų mokyklos mokslo metų uždarymo renginys

Erasmus12015-2018 metais gausus būrys Utenos rajono švietimo darbuotojų dalyvavo Utenos švietimo centre vykdomame tarptautiniame Erasmus + antrojo pagrindinio veiksmo (KA2) - bendradarbiavimo inovacijų ir dalijimosi gerąją patirtimi - projekte „Tarptautinės suaugusiųjų mokyklos prototipas“.

Projekto metu buvo sukurta virtuali tarptautinė suaugusiųjų mokykla (http://tasp.ieslapuebla.com/), kurioje mokėsi ir įvairiose srityse savo kompetencijas tobulino aštuonių šalių: Ispanijos (projekto koordinatoriai), Italijos, Turkijos, Slovėnijos, Rumunijos, Bulgarijos, Čekijos ir Lietuvos suaugę besimokantieji.

Projekto lėšomis Utenos švietimo centras 2017-2018 mokslo metais švietimo įstaigų darbuotojams suorganizavo 10 seminarų, kurių metu dalyviai tobulino bendravimo ir bendradarbiavimo, emocinio ugdymo, efektyvaus mokymo ir mokymosi, įtaigaus kalbėjimo, atvejų analizės ir kt. įgūdžius.

start stop bwd fwd

Šių metų birželio 19 d. įvyko virtualios suaugusiųjų mokyklos mokslo metų uždarymo renginys. Jis vyko netradicinėje aplinkoje. Projekte dalyvavę ir sėkmingai mokyklos kursą įveikę suaugusieji besimokantieji gavo mokyklos baigimo pažymėjimus ir buvo pakviesti į edukacinę išvyką. Išvykos metu dalyviai apsilankė UAB Elinta, Pažaislio vienuolyne, Kauno marių regioniniame parke, VDU botanikos sode, Kauno miesto senamiestyje.

Utenos švietimo centro darbuotojai dėkoja visiems projekto dalyviams už aktyvų dalyvavimą, geranoriškumą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

Projekto koordinatorė Utenos švietimo centro metodininkė Ramunė Sabaliauskienė