2018 m. birželio 5 d. jaunųjų talentų festivalis „Mažieji čiurlioniukai“

2018 m. birželio 5 dieną Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis“ vyko Utenos rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vyresniojo amžiaus jaunųjų talentų festivalis „Mažieji čiurlioniukai“. Šio tradicija tapusio renginio sumanytoja meninio ugdymo mokytoja Laisvida Pakenienė siekia tikslo – skatinti ikimokyklinio amžiaus vaikų meninę raišką bei tarpusavio bendravimą. Jai talkinusios organizatorės meninio ugdymo mokytojos Ingrida Navikienė ir Elena Zabukienė puikiai susiejo dailę su muzika. Šventės tema: „Draugystės pieva“. Klausydami Utenos kultūros centro dainavimo studijos „Decima“ atliekamos dainelės „Čiunga čianga“ į dangų skridome su „Žvaigždutėmis“. Kai nusileidome į pievą, sutikome garbanotas „Pievų mergaites“, iš Utenos mokyklos – vaikų darželio „Eglutė“, kurios atliko dainą „Saulelės avelė“. Pievų mergaitės belakstydamos rado tris varliukus. Tai mūsų darželio vaikai (Gabrielė Ramančiukaitė, Elzė Sriubaitė ir Dominykas Tutkus), kurie padainavo dainelę „Linksma varlytė“. Varliukai sutiko „Bitutes“ iš Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“, kurios su daina „Zyzia uodas“ išbaidė uodus. Klausėmės gražaus „Varpeliukų“ iš Utenos mokyklos – vaikų darželio „Varpelis“ skambesio atliekant „Žalią dainą“. Utenos vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ komanda „Išdykėliai“ pakvietė visus pašokti „Buble gum“. Visi kartu atlikome bendrą dainą „Draugystės ratelis“.
Vaikai piešė draugą ant didelių popieriaus lapų ir spalvino įvairiomis spalvomis. Jiems padėjo tėveliai ir auklėtojos. Džiaugiamės, kad Utenos miestas augina naujas menininkų kartas.

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ informacija

IMG_1844_1