Saugaus interneto veiklos 2018 - tarptautinėje erdvėje

logo e Twinning2018 m. vasario – kovo mėnesį Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko daug veiklų, skirtų Saugaus Interneto Dienoms paminėti. Šios veiklos įgavo pagreitį ir įgyta patirtis sėkmingai pritaikyta tarptautinėje bendruomenėje – programos „eTwinning“ projekte „SID at school 2018” kartu su projekto partneriais iš Zespol Szkol Ogolnoksztalcacych, (Lenkijos), R. Rolland Foreign language school, (Bulgarijos) ir Rokiškio r. Pandėlio gimnazijos, (Lietuvos) mokytojais ir mokiniais. Šiuo projektu siekėme mokiniams, mokytojams, tėveliams ir visai bendruomenei suteikti kuo daugiau žinių apie saugų internetą, saugią jo prieigą, o mokiniai dar ir įgijo bendravimo ir bendradarbiavimo, organizacinių, viešojo kalbėjimo, IKT ir anglų kalbos įgūdžių. Projekto metu buvo kuriamas projekto logotipas, vyko SID varžybos, sprendėme kryžiažodžius, dėliojome dėliones, klausėme paskaitas kitose mokymosi aplinkose (Utenos kolegijoje), vyko integruota IKT ir anglų kalbos pamoka, mokinių apdovanojimų renginys, vaizdo renginiai „eTwinning Live Tiesiogiai”projekto aplinkoje.

kokybes zenklelisProjekto įsivertinimas vyko panaudojant Padlet ir SurveyMonkey įrankius, o sklaida visai bendruomenei vyko per e-dienyną, gimnazijos tinklalapį, Utenos r. švietimo ir sporto tinklalapį bei Twinspace. Projekto rezultatai: surinktos ir pateiktos visai bendruomenei nuorodos bei rekomendacijos, kaip saugiai naudotis internetu, įvyko projektų rezultatų aptarimo vaizdo renginiai „eTwinning Live Tiesiogiai”, sukurtos SID varžyboms skirtos užduotys ir bendras video. Šias projekto veiklas organizavo, vykdė kartu su 1-2 gimnazijos klasių mokiniais Utenos Dauniškio gimnazijos IKT mokytoja metodininkė bei SID ambasadorė Giedrė Sudniute, IKT vyr.mokytojos Gražina Žalienė ir Asta Adiklienė, anglų k. vyr.mokytoja Marina Petuchovskaja, fizikos mokytoja metodininkė Loreta Tarvydienė. Už kokybišką projekto vykdymą projektui buvo suteiktas Nacionalinis ir Mokinio Kokybės ženkleliai! Ačiū visiems mokiniams ir mokytojams, prisidėjusiems prie šio tarptautinio projekto.

Austina Tarvydaitė, Domilė Grybauskaitė 1 A:

„Pirmą kartą dalyvavome eTwinning projekte. Šis projektas mums suteikė daug žinių, kaip saugiai naudotis internetu, susipažinome su Twinspace platorma, jos įrankais. Buvo smagu vaizdo renginyje „eTwining Live Tiesiogiai” pabendrauti su savo bendraminčiais ir pristatyti veiklas anglų kalba. O už dalyvavimą SID varžybose gavome ir apdovanojimus! Mums tai išties buvo labai naudinga patirtis. Kviečiame sudalyvauti ir „SID 2019” veiklose!“

                 Loreta Tarvydienė, Utenos Dauniškio gimnazijos fizikos ir astronomijos mokytoja

1
2
3
4
5
6
7
8
1/8 
start stop bwd fwd