Utenos Dauniškio gimnazijoje steigiama pirmoji 3D technologijų klasė

Utenos Dauniškio gimnazijoje steigiama pirmoji išmanioji 3D klasė. Tai kol kas vienintelė tokia klasė Utenos rajono mokyklose. Mokiniai išmaniojoje 3D klasėje turės galimybę mokytis matematiką, biologiją, chemiją, gilinti kitų mokomųjų dalykų žinias kitaip – įdomiai ir moderniai. Išmaniosios klasės principas analogiškas 3D kinui, kai naudojant specializuotus akinius yra matomi erdviniai vaizdai, suteikiantys galimybę virtualiai pažinti reiškinius procesus, pavyzdžiui, nagrinėti smegenų veiklą, molekulių dalijimosi ir jungimosi procesus.
Gimnazijos bendruomenė mano, kad šiuolaikinės technologijos privalo būti neatsiejama ugdymo proceso dalis. Taip atsiranda galimybė ne tik gilinti mokslo žinias, bet ir užtikrinti kokybišką bendradarbiavimą su gimnazistais, tikintis geresnių mokymosi pasiekimų.
Mokiniams sugrįžus po Kalėdų atostogų, mokymasis Utenos Dauniškio gimnazijoje taps dar įdomesnis, inovatyvesnis ir modernesnis!