2017 m. spalio 24 d. Vyturių progimnazijoje startavo mokyklinis projektas „Sportuokime kitaip“

2017 m. spalio 24 d. Utenos Vyturių progimnazijoje startavo mokyklinis projektas „Sportuokime kitaip“. RL GYM sporto klubo direktorė Edita Narkutė – Leipuvienė ir dvi klubo trenerės 7-8 klasių mokiniams padovanojo nuostabią rudeninę dovaną – kūno kultūros pamokas netradicinėje aplinkoje – sporto klube RL GYM.
7-8 klasių mokiniai (ypač mergaitės) buvo maloniai nustebinti ketvirtadienio ryte, kai nuvažiavę į netradicinėje aplinkoje vedamą pamoką, susitiko Zumba Fitness trenerę Ingą. Trenerė vedė pamoką netradiciniu būdu, pasitelkdama muziką.
Įsitikinome, kad pamokos netradicinėse erdvėse ir naudojant kitokius metodus, labiau patrauklius ir šiuolaikiškus, mokinius labiau motyvuoja sportuoti ir sveikai gyventi.
Pasak mokinių, jei taip vedamos pamokos būtų kasdien, jie su malonumu jose dalyvautų.
Tokias pamokas mokykla būtinai organizuos ir toliau, nes vaikams tai patinka!