Tarptautinės mokytojų dienos renginiai Utenos Dauniškio gimnazijoje

Utenos Dauniškio gimnazijoje spalio 5-osios Tarptautinės mokytojų dienos – rytas prasidėjo žaidimu „Klasės“. Tik įveikę užduotį, mokytojai galėjo patekti į savo kabinetus, kur pirmąją pamoką jiems išradingai vedė auklėtiniai. Mokytojų laukė ir daugiau siurprizų: koliažo principu sukurti avangardiniai atvirukai kiekvienam mokytojui, saldžios simbolinės dovanėlės suteikta galimybė pabūti mokiniu ir gėlių jūra...

Gimnazijos 12-okai savo mokytojus pakvietė į kino festivalį „Tai nuo tavęs eina taip šviesu“, kuri vyko Utenos verslo informacijos centre. Centro direktorė Irina Šeršniova gimnazijai suteikė galimybę pasinaudoti centro erdve. Šį žingsnį galime pavadinti gražia tarnyste bendradarbiaujant.

Tokią prasmingą dieną savo mokytojus, nešina kvapniu pyragu, aplankė buvusi gimnazijos mokinė, dabar – Švietimo ir mokslo ministrė, Jurgita Petrauskienė. Ji taip pat neliko nepastebėta – gavo apdovanojimą už geriausią vaidmenį keisto žanro filmuose.

Utenos Dauniškio gimnazijos direktorė Asta, pavaduotojos Inga, Vida ir visi mokytojai į savo profesijos šventę atėjo aukštai iškėlę galvas, nes gimnazistai sako: „Jūs geriausi!“