Study of  the world2017 m. rugsėjo 15 d. „American English School" kviečia į tarptautinių studijų forumą „Study The World" Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51, Vilnius)

Kviečiame 2-4 klasių gimnazistus, jų tėvus bei pedagogus į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą tarptautinių studijų forumą „Study The World".

Forume pranešimus skaitys Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus atstovai, Britų Tarybos vykdomasis direktorius seras Ciaranas Devane'as, patirtimi apie studijas užsienyje ir Fulbright stipendiją dalinsis lzinios.lt vyr. redaktorius, politikos ekspertas Evaldas Labanauskas, AMES generalinė direktorė, vienintelė Lietuvoje Britų tarybos Education UK sertifikuota konsultantė Eglė Kesylienė ir kiti. Visa programa www.ames.lt/studytheworld

Gimnazistai galės akis į akį pabendrauti su užsienio mokslo įstaigų atstovais bei ekspertais iš Jungtinės Karalystės, Ispanijos, JAV ir Kanados, sužinoti, kaip pasiruošti stojamiesiems, kaip pateikti paraišką, kaip gauti stipendiją studijoms užsienyje. Iš pirmų lūpų išgirs užsienyje studijavusių lietuvių patirtis ir atsakymus į rūpimus klausimus. Forumo tikslas - supažindinti Lietuvos moksleivius, studentus, tėvus su galimybėmis mokytis užsienyje ir padėti kiekvienam išsirinkti tai, kas jam tinka labiausiai.

„Study The World" forumas - NEMOKAMAS. Dalyvių skaičius - ribotas, tad nedelskite ir registruokitės www.ames.lt/studytheworld

Forumą organizuoja AMES (VšĮ „American English School"), jau 25 metus aktyviai prisidedanti prie daugiakalbystės puoselėjimo Lietuvoje ir tarptautinių studijų skatinimo užsienyje. Esame nepriklausomų švietimo konsultantų komanda ir mūsų tikslas - kiekvienam kandidatui padėti pasirinkti tinkamiausią mokslo įstaigą ir studijų programą.

Pridedama: PROGRAMA.

Lauksime jūsų atvykstant,

AMES tarptautinių studijų ekspertų komanda Tel. 8 864 44899, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Tarptautinių studijų forumo STUDY THE WORLD programa >>>