Utenos apskrityje vyksta LMS Vasaros forumas „Kaip prisijaukinti sėkmę“ 2017

Violeta Develienė

Vasarai įsibėgėjus margaspalviai aitvarai į Utenos apskritį atnešė nuotykiais, patirtimi bei šilčiausiais įspūdžiais kvepiantį Lietuvos moksleivių sąjungos Vasaros forumą „Kaip prisijaukinti sėkmę“ 2017. LMS Utenos mokinių savivaldų informavimo centro nariams teko didžiulė atsakomybė ir garbė organizuoti Vasaros forumą, kuriame dalyvauja daugiau nei 130 mokinių 33 Lietuvos miestų. LMS Utenos mokinių savivaldų informavimo centro organizuojamą Vasaros forumą remia Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, iš mero fondo skirdamas 500 Eur. Forumo organizatorių tikslas – ne tik paversti šių metų susitikimą nepakartojamu nuotykiu, bet ir pasirūpinti, kad forumo metu įgytos žinios išliktų vertingos bei aktualios.

2017 m. rugpjūčio 8 d. Antalieptėje, Inovatorių slėnyje susirinkusį pažangų Lietuvos jaunimą pasveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas ir jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė. Savivaldybės administracijos atstovai palinkėjo Vasaros forumo dalyviams puikios nuotaikos, naujų idėjų ir saugios viešnagės. Nuskambėjus Lietuvos moksleivių sąjungos himnui ir pasveikinimo šūksniams, LMS Utenos mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkė Aistė Rinkevičiūtė pristatė Vasaros forumo darbotvarkę ir buvimo drauge taisykles. Pirmąją paskaitą apie kritinį mąstymą vedė sporto komentatorius, TV3 televizijos projektų prodiuseris Mindaugas Rainys.

LMS Vasaros forumo dalyviai penkias dienas gilins savo žinias kritinio mąstymo, kūrybiškumo, komunikacijos, verslumo bei kitose srityse, kurios, pasak Pasaulio Ekonomikos Forumo atstovų, bus svarbiausios žmogui, siekiančiam prisijaukinti sėkmę 2020-aisiais metais.