Paaiškėjo „Mokyklų - Europos Parlamento ambasadorių" projekto rezultatai – Utenos Dauniškio gimnazija MEPA geriausiųjų sąraše !!!

2016-2017 mokslo metais 59 gimnazijos ir mokyklos dalyvavo projekte „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės".
Mokyklos, norėjusios prisijungti prie „Mokyklų - Europos Parlamento ambasadorių" (MEPA) tinklo turėjo pravesti kuo daugiau pamokų pagal projekto medžiagą, surengti Europos dienos šventę, įsteigti ES informacijos lentyną/centrą savo mokykloje ir t.t.
Projekto veiklų vertinimo metu buvo atrinktos geriausiai pasirodžiusios gimnazijos. Iš gautų 57 gimnazijų ataskaitų (t.y. pravedė pamokas, įsteigė informacijos centrą/lentyną bei atšventė Europos dieną), siekdami kuo objektyviau įvertinti mokyklas, MEPA organizatoriai atsižvelgė į daugelį dalykų: pamokų skaičių ir jų aprėptį, Europos dienai skirtų renginių ir jų dalyvių skaičių, vykdytų projektų originalumą, mokyklos dydį, vietos bendruomenės dalyvavimą ir projekto veiklų viešinimą. Atsižvelgus į visus šiuos kriterijus - Utenos Dauniškio gimnazija MEPA geriausiųjų sąraše !!! Gimnazijai suteikta galimybė keturis mokinius, jaunuosius ambasadorius, 2017 m. spalio 12 d. deleguoti į renginius Strasbūre, o vienas mokytojas 2017 m. rugsėjo 26-27 d. yra pakviestas į MEPA tinklo mokytojų seminarą Briuselyje.