Kviečiame prisijungti prie aplinkosauginio projekto ,,Mes rūšiuojam. Vasara“

mes rusiuojamSiekdami plėsti ir gerinti atliekų rūšiavimą, mažinti aplinkos taršą, skatinti visus Lietuvos gyventojus tinkamai tvarkyti atliekas Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija" bendradarbiaudamos su visomis Lietuvos savivaldybėmis ir regioniniais atliekų tvarkymo centrais organizuoja aplinkosauginį projektą „Mes rūšiuojam. Vasara". Projekto metu bus renkamos buityje naudojamos elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos. Projektine veikla siekiama užtikrinti, kad atliekas žmonės galėtų priduoti kiek įmanoma patogiau, arčiau namų, taip plečiant buitinės technikos ir elektronikos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekų surinkimo tinklą.

Projektas „Mes rūšiuojam. Vasara" ypatingas tuo, kad veiklai vykdyti suburti bendruomenes atstovaujantys, atsakingi ir veiklūs gyventojai – „Mes rūšiuojam" ambasadoriai. Net 732 savanoriai visoje Lietuvoje, padedant projekto koordinatoriams, visus metus organizuoja elektros ir elektroninės įrangos, buitinės technikos bei nešiojamų baterijų atliekų rūšiavimą ir surinkimą bendruomenėse. Bendruomenės sukauptus taškus rugsėjo mėnesį galės iškeisti į projektų partnerių siūlomas prekes ir paslaugas. Utenos rajono savivaldybėje elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos bus renkamos nuo liepos 15 d. iki rugpjūčio 15 d.
Kviečiame seniūnijų, organizacijų ir bendruomenių aktyvistus tapti projekto ,,Mes rūšiuojam. Vasara" ambasadoriais ir taip prisidėti prie mus supančios aplinkos išsaugojimo. Gyventojai, norintys organizuoti atliekų surinkimą savo bendruomenėje, gali registruotis paskambinę tel. 8 (5) 206 0901, mob. tel. 8 684 03849, elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba projekto internetinėje svetainėje www.mesrusiuojam.lt/prisijunk-ir-tu/.
Dėl šios veiklos organizavimo seniūnijose ir bendruomenėse kreipkitės į projekto koordinatorių Julių el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8 684 03849.
Dėl papildomų klausimų apie projektą kreipkitės į projekto koordinatorę Veroniką Kulionytę el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8 684 41360.

Trumpas aplinkosauginio projekto ,,Mes rūšiuojam. Vasara" pristatymas >>>