Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis“ delegacija dalyvavo projekto Erasmus + veiklose Lenkijoje

Erasmus2017 m. balandžio 2-7 dienomis Utenos mokyklos – darželio „Varpelis“ delegacija, kurią sudarė 3-4 kl. mokiniai (Auksė, Austėja, Kamilė, Liepa) ir mokytojos (Grita Morkienė, Ledrūna Paškauskienė, Irina Juškienė), vyko į Lenkijos Kraskovo Jono Pauliaus II vardo pagrindinę mokyklą. Čia susitiko ir kitų šalių, dalyvaujančių Erasmus+ projekte ,,Už žaliuojantį pasaulį", delegacijos. Mokiniai ir mokytojai iš Ispanijos, Italijos, Graikijos, Prancūzijos, Lenkijos ir Lietuvos dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, susijusiuose su ekologinio maisto ruošimu, nauda, tradicijomis.

 

01
002
003
004
05
08
09
10
1/8 
start stop bwd fwd

„Varpelio“ mokiniai pristatė savo video projektą (vadovė Grita Morkienė), taip pat susipažino su kitų šalių tradiciniais patiekalais. Edukacijas keitė įdomios išvykos į senąją Lenkijos sostinę - Krokuvą, Veličkos druskos kasyklą, aplankė Lankuto mieste esančius rūmus. Mūsų mokinius svetingai priėmė lenkų šeimos. Vaikai susirado naujų draugų iš kitų šalių, turiningai praleido laiką ir grįžo kupini gražių įspūdžių.
Gegužės 14-19 d. visi projekto dalyviai atvyksta į Uteną. Tai bus temos „Solidarumas“ apibendrinimas, o drauge ir ERASMUS+ programos tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Už žaliuojantį pasaulį: leiskime vaikams veikti“ uždarymas.
*Veikla yra finansuota iš „ERASMUS+“ programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis pranešimas atspindi tik autorių, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, todėl Europos Komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos naudojimą.